Krótka relacja z Walnego Zgromadzenia Członków Klubu WKS Wilczyce.

W dniu 17 marca 2015 roku o godzinie 18:00 w Gimnazjum w Wilczycach odbyło się Walne Zebranie Członków Klubu WKS Wilczyce.

Podczas spotkania przedstawiono m.in. sprawozdanie Prezesa Klubu Pana Eugeniusza Rabiegi z ostatnich dwóch lat działalności klubu oraz sprawozdanie Przewodniczącego Komisji Rewizyjnej Pana Wiesława Janusiewicza. Ponadto poruszono szereg istotnych kwestii dotyczących dotyczących bieżącej działalności.

Jednak najważniejszą kwestią był wybór nowego Prezesa oraz Zarządu Klubu. Członkowie zdecydowali, że Prezesem Wilczyckiego Klubu Sportowego będzie nadal Pan Eugeniusz Rabiega. Natomiast Prezesem Honorowym Pan Wiesław Janusiewicz.

W skład nowego Zarządu Klubu weszli:

- zastępca prezesa - skarbnik  Wojciech Maciąga,

- sekretarz -  Dominik Molendziński,

- członkowie zarządu:  Dariusz Hełmecki, Krzysztof Jaremko, Eugeniusz Piotrowski.

W skład Komisji Rewizyjnej weszli:

- Przewodniczący: Piotr Kłusek,

- członkowie: Wojciech Janowicz, Rafał Żaba - Siry.

Wszystkie z poruszanych spraw podczas spotkania zawarte są w protokole, który sporządził Pan Wojciech Maciąga. Nowy Zarząd ma wiele pomysłów dotyczących bieżącej jak i przyszłej wizji funkcjonowania klubu, które będą omawiane podczas cyklicznych spotkań. Mamy nadzieję, że na efekty nie będzie trzeba długo czekać :)