WKS Wilczyce - Bumerang II Wrocław. Relacja.

19 kwietnia 2015 r. W słoneczną niedziele, o godz. 11 nasza drużyna WKS Wilczyce rozegrała ligowe spotkanie z Bumerangiem II Wrocław. Po ostatnim wysokim zwycięstwie nad niepełną ekipą Orkanu Ligota Piękna, 11:1 nadszedł czas na spotkanie z 11 drużyną w lidze. Założenia były proste, dominować przez całe spotkanie i zdobyć kolejne 3 ważne punkty.

Pierwszy kwadrans, pokazał dobrą grę ofensywną naszej drużyny. 2 szybkie bramki zdobył Krystian Zielonka, i wszystko wskazywało na to, że WKS spokojnie dopiszę sobie 3 punkty. Nic bardziej mylnego, moment rozluźnienia, oraz błędy WKS-u wykorzystali goście, strzelając 3 bramki. Gospodarze zdołali przejąć inicjatywę dopiero na ostatnie 5 minut pierwszej połowy lecz w tej połowie nie zdołali wyrównać.
Początek drugiej połowy mógł wydawać się trochę chaotyczny, lecz gospodarze popełniali mniej błędów. W 55 minucie Krystian Zielonka, znowu wpisał się na listę strzelców, strzelając swoją trzecią bramkę. Po tym golu WKS znacznie przejął inicjatywę. Dodatkowo goście za bardzo niesportowe zachowanie dostali czerwoną kartkę, co zmusiło Bumerang do defensywy, i resztę okazji próbowali kreować ze stałych fragmentów. WKS długo nie mógł strzelić, lecz 10 minut przed końcem, gracz Bumerangu dotknął piłkę ręką w polu karnym, a arbiter pokazał, iż będzie karny.
Pewną 11 wykonał Bartek Rabiega, a WKS wyszedł na prowadzenie. Po tym golu goście opadli z sił, a gospodarzę dostali wiatru w żagle i zdołali strzelić 2 bramki autorstwa Mateusza Mazurka

WKS Wilczyce 6 - 3 Bumerang II Wrocław