Skrót z meczu WKS Wilczyce - Grom Siekierowice, autor: Artur.

W dniu 25.10.2015 gościliśmy zespół Gromu Siekierowice - zespół zajmujący 9 miejsce. Nasza drużyna walczyła o kolejne 3 punkty.

Mecz po raz pierwszy w tych rozgrywkach na naszym boisku sędziowała trójka arbitrów i było to widoczne ponieważ mecz przebiegał w sportowym duchu rywalizacji - duży PLUS dla arbitrów.

Wracając do meczu, pierwsza połowa zagrana z pełną koncentracją ze strony WKSu i wynik 3:0 odzwierciedlał przebieg tej fazy meczu. II połowa to pełna dekoncentracja przez pierwszy kwadrans i wynik po 15 minutach 3:2, dopiero wtedy WKS powrócił z dalekiej wycieczki i udało się zdobyć w sumie więcej bramek od przeciwnika, który również w drugiej połowie miał już dobrze skalibrowany celownik - wynik WKS - Grom 6:4, co dało w efekcie pozycję WICELIDERA w grupie.