V kolejka. Sokół Sokołowice - WKS Wilczyce. Relacja

Trudno cokolwiek pozytywnego napisać o ostatnim występie WKS-u w niedzielnej ligowej kolejce w której naszym przeciwnikiem była drużyna Sokoła Sokołowice. Należy powiedzieć, że był to najsłabszy występ drużyny od dobrych kilkudziesięciu meczy. Nie tłumaczy nas występ na fatalnym boisku czy jedna nieuznana bramka, każdy z zawodników zagrał znacznie poniżej swoich możliwości. Mamy jednak nadzieję, że był to wypadek przy pracy i już w niedzielę wrócimy dużo silniejsi.

Na plus należy zapisać kilka ciekawych, kombinacyjnych akcji z pierwszych 30 minut spotkania, później było już tylko gorzej. Na pewno ciężko nam się gra gdy murawa boiska zamiast pomagać, przeszkadza w grze, ale to też musimy wziąć pod uwagę przygotowując się do meczy wyjazdowych. Drużyna Sokoła też nie grała jakiejś rewelacyjnej piłki, po prostu byli bardziej zdeterminowani, bezlitośnie wykorzystali nasze błędy w obronie a także mieli sporo szczęścia. Wygrali zasłużenie i to oni dopisali do swojego konta pierwsze w tej rundzie 3 punkty. Szczegółowa relacja poniżej. Dziękujemy Arturowi za kolejne zdjęcia z naszego meczu a wszystkich kibiców zapraszamy w najbliższą niedzielę 27 września o godzinie 16.00 na mecz z Piastem Dobrzeń. Postaramy się wyciągnąć wnioski i zagrać jak najlepiej.

Skład: K. Jaremko – K.Puschmann, D.Molendziński, J.Kolasa, H.Hassan (60’ M.Guździoł), I.Bać (46’ M.Szultk) , B.Rabiega (80’ R. Żaba-Siry), M.Wekiera, D.Obstój, T.Gutowski (60’ W.Wypart), K.Mandecki.

Zmiany niewykorzystane: J.Obstój, K.Moździerski, M.Tarczoń

Bramki:

WKS: D.Molendziński 11’ (karny)

Sokół: 29’, 61’, 71’, 81’, 90+.

Żółte kartki: K.Puschmann

Powiązana galeria: